Preskočiť na obsah

SEO SLUŽBY

vaše eso v rukáve 

Dlhé dni si lámete hlavu nad tým,

ako dať šťavu vašej webovej stránke? Alebo máte e-shop a túžite po tom, aby viac zarábal a vy ste viac  predávali? Chcete prilákať nových návštevníkov, ktorí sa stanú reálne aj vašimi novými zákazníkmi? Máte pocit, že každý posledný krok bol len pokus-omyl? Už sa nemusíte trápiť. MY vám s tým všetkým pomôžeme. Ľahko. Rýchlo a hlavne efektívne.

Male with beer using laptop and searching for job

 • Jednoduchá webová stránka so základnými informáciami o produktoch, službách, podujatiach a hlavne o Vás…
 • Firemný e-mail zdarma.
 • Hosting prvý rok* zdarma.
 • Zabezpečenie webu pomocou SSL/TLS certifikátu *zdarma.
 • Doména prvý rok *zdarma 

699€

KLASIK


 • Firemná webová stránka do 8 stránok, základné školenie zdarma
 • Firemný e-mail zdarma.
 • Hosting prvý rok* zdarma.
 • Zabezpečenie webu pomocou SSL/TLS certifikátu *zdarma.
 • Doména prvý rok *zdarma 

 • Profesionálný e shop s analytikou o návštevnosti a email registráciou klientov
 • Komplexné riešenie pre online predaj.
 • Firemný e-mail zdarma.
 • Hosting prvý rok* zdarma.
 • Zabezpečenie webu pomocou SSL/TLS certifikátu *zdarma.
 • Doména prvý rok *zdarma 
Krok prvý. Dobrá webka.

Vytvoriť si viac či menej kvalitnú webovú stránku zvládne takmer každý. Vy ju môžete mať od nás (odklik na webku) bez starostí. Keď už ale máte webku, treba pracovať ďalej. Nikomu predsa pečené holuby samé do úst nepadnú. A vy predsa dobre viete, že bez práce nie sú koláče.

Obsah, ktorý predáva a zarába.

Tak ako ďalej, keď už máte webku? Na rad prichádza ďalší krok. Vytvoriť kvalitný obsah. Ušitý na mieru, s presne cieleným obsahom, tými trefnými kľúčovými slovami, ktoré vás vďaka dobrému optimalizovanému obsahu dostanú na popredné miesta vo vyhľadávačoch. A tak sa zvýšia aj vaše šance na to, aby ste lepšie predávali.  Prečo? Lebo vďaka dobrej optimalizácii vašej webovej stránky sa ľudia odkliknú na vašu webovú stránku.  No dobre, ale ako vytvoriť obsah, ktorý aj predáva? Dobrá otázka. Vaším esom v rukáve je SEO a analýza kľúčových slov.

Už ste niečo počuli o SEO?

Nie? Zoznámte sa. Vy chcete predávať a my vieme ako. 

Prečo je to SEO dôležité?

.lebo práve analýza kľúčových slov býva jedným z prvých krokov pre optimalizáciu vášho webu.  .

Načo je dobrá analýza kľúčových slov?

.lebo práve toto je kľúčovou časťou SEO. Vďaka správnemu vyhodnoteniu a dobre použitých nástrojov to v konečnom dôsledku prinesie kliky na váš web. Týka sa to blogerov, vlastníkov webstránky, online marketérov či SEO špecialistov.

Čo získate? Veľa

Práve výberom tých vhodných, správnych kľúčových slov dávame základy pre úspešný obsah. Presne taký, ktorý predáva. .lebo práve analýza vás naviguje na to, čo ľudia, vaša cieľová skupina v danom čase hľadá.  .lebo lepšie spoznáte konkurenciu. 

Buďte o krok vpred než konkurencia

Čo je teda kľúčové? Na začiatok dve veci. Dobre poznať svoju cieľovú skupinu a po druhé obsah. Trefný, úderný a na mieru šitý vašej cieľovke.  Áno, to je tá pridaná hodnota, ktorú ponúkate ešte navyše pre svojich svojich zákazníkov. Obsahom si vytvárate vzťahy so svojimi budúcimi i udržujete terajších zákazníkov. Forma je rôzna a máte veľa možností ako. Cez blog, podcast alebo vlog. .

Neotáľajte. Začnite. Stačí sa ozvať.

Tak a teraz ste objavili tajomstvo chytrého webu a úspešného predaja. Ale je to len začiatok úžasnej cesty. A ak si na ňu trúfate, radi budeme vašimi sprievodcami a pomôžeme vám preplávať tajné zákutia týchto vôd. Vo finále vám už teraz môžeme garantovať lepší obrat a náskok pred konkurenciou.

Ušijeme vám SEO na mieru.

Nie je umenie napísať článok. Ale AKO ho napísať tak, aby obsahoval potrebné KĽÚČOVÉ slová. Áno presne tie, ktoré ľudia, vaša cieľová skupina hľadá v danom čase. Spoľahnite sa na nás. V SEO sa vyznáme. Poznáme ten najlepší recept na to, aby sa vášmu produktu darilo. Vám šitý na mieru. A vy sa môžete tešiť na maximalizáciu vášho predaja a vyššie tržby.

Aké SEO služby vám pomôžu?

.dostanete analýzu tých najúčinnejších kľúčových slov. Presne takých, ktoré používajú vaši potenciálni zákazníci. Tí, ktorí nakupujú online. .pomôžeme vám zabezpečiť veľmi výhodné umiestnenie v Googli. Vďaka tomu vás a váš produkt nájdu. Presne tí ľudia, ktorý si na vašej webovej stránke, eshope objednajú váš produkt. .a všetci dobre vieme, že platí jednoduchá premisa. Viac online návštevníkov = vyššie tržby.

Netápte v tme a dajte si poradiť od webkom..

Nikto nie je odborníkom na všetko. Ale zas prečo sa mordovať s tým, v čom vám efektívne pomôžeme my.  Buďte rýchlejší než vaša konkurencia a dajte si poradiť od našich SEO špecialistov.

KONTAKT

KONZULTÁCIA
Prvým krokom k úspešnej web stránke je analýza, ktorá nám pomôže identifikovať priority internetovej stránky pre splnenie cieľov, ktoré sme si na začiatku určili. V tomto kroku budeme vychádzať z informácií, ktoré nám poskytnete o vašich produktoch a službách.
WEBKOM MEDIA

Tvorba webstránok Martin, Žilina

IČO: 44151705

DIČ2022609886

 

Adresa:

Námestie S. Zachara 3, 038 61 Vrútky

Telefón
Objednávky
Mária Rusnáková objednavky@webkom.sk
Kurzy